Головна сторінкаКонференції

Конференції

У самому центрі Львова на вас чекає 6 просторих залів, які обладнані зручними меблями та сучасною технікою, для того, щоб Вам було зручно проводити ділові зустрічі, презентації, тренінги, семінари та інші заходи. Ви і Ваші колеги матимете змогу оцінити рівень турботи про Ваш комфорт.

Великий конференц-зал
Для проведення масштабних подій, тренінгів чи семінарів пропонуємо Вам багатофункціональний конференц-зал розташований на 1-му поверсі готелю «Львів», який вміщає до 250 осіб із можливістю різноманітних варіантів розміщення. Конференц-зал оснащений фліпчартом, мультимедійним проєктором, екраном, мікрофонами, підсилювачем звуку, доступом до Інтернету. Конференц-зал має власні санвузли, вихід на терасу та паркінг.
ФЛІПЧАРТ
WI-FI
ДВА МІКРОФОНИ
ПРОЕКТОР І ЕКРАН ДЛЯ НЬОГО
АУДІОСИСТЕМА
до 250 осіб
12 000 грн

Конференц-зал «Дзеркальний»
Для заходів із загальною кількістю до 70-ти осіб, скористайтеся середньою залою готелю «Львів». Вона обладнана додатковим технічним обладнанням, до якого входять: екран, мультимедійний проектор та фліпчарт. Всі ці додаткові засоби полегшать проведення презентацій та переговорів. Не забувайте також про послугу Coffeebreak, на якому ваші слухачі зможуть відпочити та поспілкуватися.
ФЛІПЧАРТ
ДВА МІКРОФОНИ
ПРОЕКТОР І ЕКРАН ДЛЯ НЬОГО
до 110 осіб
9000 грн

Конференц-зал «Червоний»
У готель «Львів» часто зупиняються гості, які подорожують з діловою метою. Саме для них ми передбачаємо великий спектр послуг та пропозицій. Цей просторий, комфортний зал чудово підходить для подій, які розраховані на велику кількість осіб, Конференц-зал оснащений фліпчартом, мультимедійним проєктором, екраном, мікрофонами, підсилювачем звуку доступом до Інтернету.
ФЛІПЧАРТ
WI-FI
ДВА МІКРОФОНИ
ПРОЕКТОР І ЕКРАН ДЛЯ НЬОГО
до 150 осіб
6500 грн

Середні зали
Для заходів із загальною кількістю до 70-ти осіб, скористайтеся середніми залами готелю «Львів». Вони обладнані технічним обладнанням: екран, мультимедійний проектор та фліпчарт. Всі ці додаткові засоби допоможуть Вам у комфортному проведенні будь-яких заходів. Не забувайте також про послугу кава-брейк, де Ваші слухачі зможуть відпочити та поспілкуватися.
ФЛІПЧАРТ
ПРОЕКТОР І ЕКРАН ДЛЯ НЬОГО
до 70 осіб
6 000 грн

Малі зали
Для проведення невеликих заходів, де важлива приватність та спокійна атмосфера пропонуємо Вам малі конференц-зали готелю «Львів». У вартість оренди включено: фліпчарт, високошвидкісний Інтернет. Додаткова вартість оренди мультимедійного проектора 300 грн.
ФЛІПЧАРТ
WI-FI
до 20 осіб
3000 грн

Послуги
Ресторан
детальніше
Наші номери
детальніше
Конференц-зали
детальніше